PL-Colo-1

Kolokacja

Wysoka dostępność — Nasze centra danych IBX mogą poszczycić się jednym z najlepszych w branży wynikiem na poziomie >99,9999%.

Sprawdzona, specjalistyczna wiedza — Pomożemyw konfiguracji i zapewnimy wsparcie przy wdrożeniach o dużej gęstości mocy.

Największy zasięg na świecie — posiadamy ponad 220+centrów IBX na świecie, na przeszło 63 rynkach w 26 krajach na 5 kontynentach.

Ponad 1,800+ sieci — zapewniamy połączenia międzysystemowe oraz wymianę ruchu internetowego za pośrednictwem bezpośrednich łączników, usług peeringowych i usług w chmurze.

PL-SmartView

IBX SmartView

Widoczność operacyjna, jakiej nigdy wcześniej nie widziałeś. IBX SmartView gromadzi dane z śladu IBX i zapewnia płynne okno do środowiska operacyjnego.

 

Połączenia bezpośrednie (interconnection)

Uzyskaj prywatny i bezpośredni dostęp na żądanie do ponad 9 500 firm, w tym przeszło
{2} sieci i dostawców usług w chmurze i usług informatycznych.


Equinix - SmartKey

Equinix SmartKey™

Dowiedz się więcej o Equinix SmartKey– globalnej i bezpiecznej usłudze zarządzania kluczami i kryptografii opartej na modelu SaaS, oferowanej na niezależnej od chmur Platform Equinix™, która to usługa upraszcza ochronę danych w każdej architekturze chmury.

Equinix-ECX

ECX Fabric

Equinix Cloud Exchange™ Fabric łączy globalnie, bezpośrednio, bezpiecznie i dynamicznie rozproszoną infrastrukturę i ekosystemy cyfrowe obecne na Platform Equinix™ na całym świecie. ECX Fabric czyni to za pośrednictwem definiowanych programowo połączeń bezpośrednich (interconnection).

Equinix-PLIX

Equinix Internet Exchange (dawniej PLIX)

Węzeł sieciowy Polish Internet Exchange umożliwia operatorom internetowym, dostawcom treści oraz przedsiębiorstwom prostą i efektywną wymianę ruchu nie tylko w obrębie kraju, ale i globalnie.

Equinix Connect

Equinix Connect

Nasza usługa dostępu do Internetu spełnia wszystkie wymagania przepustowości stawiane przez klientów centrów kolokacyjnych szukających kompleksowych rozwiązań.

Equinix-Cross-Connects

Cross-Connects

Cross connect to coś więcej niż tylko nośnik sygnałów świetlnych lub elektrycznych pomiędzy serwerami – zapewnia bezpośrednie łączenie się z partnerami biznesowymi, operatorami oraz dostawcami treści i usług internetowych.

Equinix-Metro-Connect

Equinix Metro Connect

Equinix Metro Connect zapewnia łączność sieciową w wielu centrach danych IBX, w obszarach miejskich, dając bezpośredni dostęp do 1,800+ sieci i przeszło 9 500 przedsiębiorstw oraz firm dostarczających usługi w chmurze, treści cyfrowe i usługi finansowe.
Rozwiązania EquinixEquinix-Performance-Hub

Equinix Performance Hub

Equinix Performance Hub może pomóc w osiągnięciu zwiększonej elastyczności i wydajności infrastruktury informatycznej, przyspieszając nie tylko wydajność aplikacji i sieci, lecz również efektywność działania firmy.

Equinix-DataHub

Equinix Data Hub

Equinix Data Hub pozwala przedsiębiorstwomna stworzenie globalnie zoptymalizowanej platformy przetwarzania danych, któraumożliwia im wdrożenie masowej pamięci w chmurze, analizy big data, replikację iochronę danych.

Equinix-Pro-Services

Equinix Professional Services

Equinix Professional Services dostarcza praktyczne wskazówki i sprawdzone rozwiązania, które pomagają optymalizować i dostosowywać architekturę centrów danych do przyszłych potrzeb.

Equinix Marketplace

Equinix Marketplace™

Niezależnie od tego, czy Państwa firma jest zainteresowana kupnem czy sprzedażą usług, nasz serwis Equinix Marketplace jest doskonałym narzędziem umożliwiającym zwiększanie zasięgu Państwa działalności. Przy stale rosnącej liczbie ponad 9500 użytkowników naszego serwisu działających na ponad 44 rynkach, którzy dzięki platformie Equinix nawiązali już ponad 240 000 połączeń bezpośrednich (interconnection), oferujemy możliwość wyszukiwania i nawiązywania kontaktów biznesowych.


Połącz się z Equinix  i skorzystaj z naszych usług ›

 

Usługi | Equinix Polska