PL-Colo-1

Kolokacja

Wysoka dostępność — Nasze centra danych IBX mogą poszczycić się jednym z najlepszych w branży wynikiem na poziomie >99,99999%.

Sprawdzona, specjalistyczna wiedza — Pomożemyw konfiguracji i zapewnimy wsparcie przy wdrożeniach o dużej gęstości mocy.

Największa na świecie przestrzeń centrów danych—posiadamy 200+ centrów danych zlokalizowanych w ponad 44+ rynkach w 22 krajach na 5 kontynentach.

Ponad 1600 sieci — Zapewniamy połączenia bezpośrednie (interconnection) i wymianę ruchu poprzez usługi cross connect, peeringu i dostępu dodostawców usług chmury.

PL-SmartView

IBX SmartView

Unikatowy wgląd w parametry operacyjnedatacenter. IBX SmartView zbiera dane z IBX, w którym znajduje się Państwasprzęt i zapewnia ciągły podgląd tego środowiska.

 

Połączenia bezpośrednie (interconnection)

Uzyskaj bezpośredni prywatny dostęp do ponad 9500 firm, w tym do ponad 1600 sieci oraz ponad 2750 dostawców usług chmurowych i informatycznych.


Equinix-Smartkey

Equinix SmartKey™

Dowiedz się więcej o Equinix SmartKey– globalnej i bezpiecznej usłudze zarządzania kluczami i kryptografii opartej na modelu SaaS, oferowanej na niezależnej od chmur Platform Equinix™, która to usługa upraszcza ochronę danych w każdej architekturze chmury.

Equinix-ECX

ECX Fabric

Equinix Cloud Exchange™ Fabric łączy globalnie, bezpośrednio, bezpiecznie i dynamicznie rozproszoną infrastrukturę i ekosystemy cyfrowe obecne na Platform Equinix™ na całym świecie. ECX Fabric czyni to za pośrednictwem definiowanych programowo połączeń bezpośrednich (interconnection).

Equinix-PLIX

Equinix Internet Exchange (dawniej PLIX)

Platforma wymiany ruchu międzyoperatorskiego (Internet Exchange) umożliwia operatorom internetowym, dostawcom treści i przedsiębiorstwom łatwą i skuteczną wymianę danych oraz szybszy i wydajniejszy dostęp do klientów końcowych nie tylko w skali krajowej, ale również i globalnej.

Equinix Connect

Equinix Connect

Nasza usługa dostępu do Internetu spełnia wszystkie wymagania przepustowości stawiane przez klientów centrów kolokacyjnych szukających kompleksowych rozwiązań.

Equinix-Cross-Connects

Cross-Connects

Połączenie cross connect to fizyczne połączenia bezpośrednie z partnerem biznesowym lub np.dostawcami treści i usług internetowych.

Equinix-Metro-Connect

Equinix Metro Connect

Equinix Metro Connect zapewnia łączność sieciową pomiedzy centrami danych IBX w obrębie jednego obszaru metropolitalnego, zapewniając bezpośredni dostęp do ponad 1500 sieci i ponad 9500 przedsiębiorstw oraz firm działających w sektorach chmurowych, treści cyfrowych i finansów.
Rozwiązania EquinixEquinix-Performance-Hub

Equinix Performance Hub

Equinix Performance Hub może pomóc w osiągnięciu zwiększonej elastyczności i wydajności infrastruktury informatycznej, przyspieszając nie tylko wydajność aplikacji i sieci, lecz również efektywność działania firmy.

Equinix-DataHub

Equinix Data Hub

Equinix Data Hub pozwala przedsiębiorstwomna stworzenie globalnie zoptymalizowanej platformy przetwarzania danych, któraumożliwia im wdrożenie masowej pamięci w chmurze, analizy big data, replikację iochronę danych.

Equinix-Pro-Services

Equinix Professional Services

Equinix Professional Services dostarcza praktyczne wskazówki i sprawdzone rozwiązania, które pomagają optymalizować i dostosowywać architekturę centrów danych do przyszłych potrzeb.

Equinix Marketplace

Equinix Marketplace™

Niezależnie od tego, czy Państwa firma jest zainteresowana kupnem czy sprzedażą usług, nasz serwis Equinix Marketplace jest doskonałym narzędziem umożliwiającym zwiększanie zasięgu Państwa działalności. Przy stale rosnącej liczbie ponad 9500 użytkowników naszego serwisu działających na ponad 44 rynkach, którzy dzięki platformie Equinix nawiązali już ponad 240 000 połączeń bezpośrednich (interconnection), oferujemy możliwość wyszukiwania i nawiązywania kontaktów biznesowych.


Połącz się z Equinix  i skorzystaj z naszych usług ›

 

Usługi | Equinix Polska