Locations-Equi

Centrum danych International Business Exchange™ (IBX®) w Warszawie

Dzięki naszym obiektom zlokalizowanym w Warszawie firmy mają możliwość łączenia się z najbardziej uznanymi ekosystemami biznesowymi Europy w ramach dojrzałego i jednocześnie stale rozwijającego się rynku. Centrum danych International Business Exchange w Warszawie (WA1) to centrum danych o najwyższym w całej Polsce wskaźniku gęstości połączeń, które oferuje klientom duży wybór możliwości spośród szerokiego zakresu opcji połączeń bezpośrednich (interconnection) pochodzących od ponad 175 krajowych i międzynarodowych dostawców sieciowych i usług w chmurze. Oprócz bezpośrednich połączeń z Internet Exchange lub PLIX – usługą świadczoną przez Equinix, będziecie Państwo mogli korzystać z doskonałej łączności i minimalnych czasów opóźnień.

Dzięki strategicznej lokalizacji nasze warszawskie centra danych IBX oferują bezpośrednie połączenia światłowodowe z ponad 2300 polskimi i międzynarodowymi operatorami telekomunikacyjnymi, dostawcami treści, przedsiębiorstwami i podmiotami z branży finansowej.

 

 

Co otrzymujesz

   

            Dostęp do klientów

Dostęp do krajowychi międzynarodowych dostawców usług sieciowych i rozwiązań w chmurze

      

     Połączenia bezpośrednie             (interconnection)

Dostęp do największych firm działających w Polsce

 

Neutralność

Jedyne niezależne od operatorów telekomunikacyjnych (carrier neutral) centrum danych w regionie

  

             Lepszy dostęp

Dostęp do największych hubów wymiany ruchu w Warszawie

 

      Podtrzymanie zasilania i               ciągłość usług

Rozwinięta infrastruktura z pełną gamą zasilania awaryjnego, nadmiarową klimatyzacją i systemami bezpieczeństwa fizycznego gwarantująca Państwa sprzętowi ciągłość pracy

 

                   Certyfikaty

ISO 9001 standards
PCI-DSS

 

 

 


Skontaktuj się z nami ›

Lokalizacje centrów danych | Equinix Polska