Equinix umożliwia sieciom zarabianie na możliwościach oferowanych przez bezpośrednie połączenia interconnection

Co niesie przyszłość?

  • Prognozuje się, że wymiana danych przez urządzenia mobilne będzie się co roku podwajać.
  • Liczba zastosowań aplikacji działających w czasie rzeczywistym oraz wideo będzie co roku wzrastać pięciokrotnie.
  • Ruch internetowy będzie wzrastał każdego roku aż czterokrotnie.

Powyższe trendy korzyści stwarzają Państwa organizacji możliwość wypracowywania stale rosnących przychodów. Kluczem do osiągnięcia tego celu jest korzystanie z połączeniem bezpośrednich (interconnection) do cyfrowych ekosystemów, które obsługują rosnące strumienie danych wymienianych w naszych centrach.

Platform Equinix™ połączeń bezpośrednich (interconnection) oferuje funkcjonujące na całym świecie i niezależne od operatorów centra danych International Business Exchange™ (IBX®) położone w dogodnych dla użytkowników lokalizacjach zapewniając im najpierw budowę architektury sprzętowej, a następnie możliwość korzystania z szybkich i efektywnych połączeń bezpośrednich (interconnection) z praktycznie nieograniczoną liczbą klientów.

 

Platforma Equinix to globalny fundament funkcjonowania wielu branż i sektorów gospodarki

cloud-service

 

Dostawcy usług w chmurze mają zaufanie do Equinix

Platforma Equinix zapewnia dostawcom usług w chmurze możliwości bezpośrednich połączeń w ekosystemie cyfrowym tzw. interconnection w skali lokalnej z klientami, partnerami i współpracownikami, zapewniając jednocześnie wszystkim użytkownikom rozwój w skali globalnej w zakresie dostarczania na całym świecie usług chmurowych o kluczowym dla nich znaczeniu.

Połączenia międzysystemowe mają kluczowe znaczenie dla zapewnienia najwyższej wydajności usług w chmurze. Właśnie dlatego polega na nas dostawców usług w chmurze i usług informatycznych na całym świecie.

financial-service

 

Firmy oferujące usługi finansowe powierzają swoją bankowość Equinix

Nasze bezpieczne centra danych IBX łączą i chronią cyfrowe zasoby globalnych firm oferujących swoje usługi finansowe w największych światowych centrach finansowych.

Stanowimy neutralną platformę do tworzenia sieci kontaktów. Setki uczestników rynków kapitałowych oraz podmiotów branży ubezpieczeniowej i płatności elektronicznych lokalizuje najważniejsze systemy swojej architektury w centrach Equinix przyspieszając w ten sposób realizację prowadzonych przez siebie operacji i wykonywanie stale rosnącej ilości powierzanych im zadań.Poznaj wszystkie branże Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić ›
Branże | Equinix Polska