Equinix umożliwia sieciom zarabianie na możliwościach oferowanych przez połączenia bezpośrednie (interconnection).

Co niesie przyszłość?

  • Prognozuje się, że wymiana danych przez urządzenia mobilne będzie się co roku podwajać
  • Liczba zastosowań aplikacji działających w czasie rzeczywistym oraz wideo będzie co roku wzrastać pięciokrotnie
  • Ruch internetowy będzie corocznie wzrastał aż czterokrotnie

Powyższe trendy korzyści stwarzają Państwa organizacji możliwość wypracowywania stale rosnących przychodów. Kluczem do osiągnięcia tego celu jest korzystanie z połączeniem bezpośrednich (interconnection) do cyfrowych ekosystemów, które obsługują rosnące strumienie danych wymienianych w naszych centrach.

Platform Equinix™ połączeń bezpośrednich (interconnection) oferuje funkcjonujące na całym świecie i niezależne od operatorów centra danych International Business Exchange™ (IBX®) położone w dogodnych dla użytkowników lokalizacjach zapewniając im najpierw budowę architektury sprzętowej, a następnie możliwość korzystania z szybkich i efektywnych połączeń bezpośrednich (interconnection) z praktycznie nieograniczoną liczbą klientów.

 

Platform Equinix™ to globalny fundament funkcjonowania wielu branż i sektorów gospodarki

cloud-service

 

Dostawcy usług w chmurze darzą Equinix zaufaniem

Platforma Equinix zapewnia dostawcom usług w chmurze możliwości połączeń bezpośrednich (interconnection) w ekosystemie cyfrowym z klientami, partnerami i współpracownikami. Jednocześnie zapewnia wszystkim swoim użytkownikom rozwój w skali globalnej poprzez dostarczenie na całym świecie dostępu do usług chmurowych o kluczowym dla nich znaczeniu.

Połączenia bezpośrednie (interconnection) odgrywają kluczową rolę w zapewnianiu najwyższego standardu świadczenia usług w chmurze. To właśnie dlatego zaufało nam już ponad 2,750 dostawców usług IT i rozwiązań chmurowych na całym świecie.

financial-service

 

Firmy oferujące usługi finansowe powierzają swoją bankowość Equinix

Nasze bezpieczne centra danych IBX łączą i chronią cyfrowe zasoby globalnych firm oferujących swoje usługi finansowe w największych światowych centrach finansowych.

Stanowimy neutralną platformę dla tworzenia sieci kontaktów biznesowych. Setki uczestników rynków kapitałowych oraz podmiotów branży ubezpieczeniowej i płatności elektronicznych lokalizuje najważniejsze systemy swojej architektury właśnie w centrach Equinix, przyspieszając w ten sposób realizację prowadzonych przez siebie operacji i wykonywanie stale rosnącej liczby powierzanych im zadań.Poznaj wszystkie branże Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić ›
Branże | Equinix Polska