Uzyskaj dostęp do dynamicznych ekosystemów

Osiągaj wartość wewnętrzną dla swojej firmy szybciej i skuteczniej dzięki dostępowi do społeczności Equinix za pośrednictwem naszych centrów danych.

Dlaczego warto wybrać nasze warszawskie centrum danych?

Połącz się z jednym z najbardziej ustabilizowanych ekosystemów biznesowych w Europie na dojrzałym, a zarazem dynamicznie rozwijającym się rynku. Nasze warszawskie centrum IBX WA1 to najgęstsze pod względem połączeń centrum danych w Polsce. Dodatkowo, dzięki możliwości bezpośrednich połączeń z punktem wymiany internetowej PLIX (Polish Internet exChange) prowadzonym przez Equinix, zyskasz niezrównaną łączność i zminimalizowane opóźnienia. Centrum WA1 oferuje bezpośrednie połączenia światłowodowe z ponad 2300 dużych operatorów telekomunikacyjnych, dostawców mediów cyfrowych, sprzedawców detalicznych oraz firm handlowych i bankowych z całej Polski.

KORZYŚCI

Łatwy dostęp do klientów

Dostęp do ponad 210 krajowych i międzynarodowych dostawców usług sieciowych i rozwiązań w chmurze

Łatwe połączenia wzajemne

Połącz się z ponad 325 czołowymi organizacjami z Polski

Zobowiązanie do neutralności

Uzyskaj dostęp do jedynej w regionie, niezależnej od operatorów infrastruktury kolokacyjnej zapewniającej dostęp do międzynarodowych sprzedawców detalicznych

Lepszy dostęp

Dobra lokalizacja pod kątem największych węzłów wymiany ruchu na warszawskim rynku

Niezawodna kopia zapasowa i ochrona za pomocą UPS

Ciesz się pełnym bezpieczeństwem zapewnianym przez pełną kopię zapasową oraz całkowicie autonomiczne zasilacze awaryjne

Certyfikaty i normy

Nasze centra danych są certyfikowane pod kątem zgodności z rygorystycznymi normami dotyczącymi ochrony środowiska i zarządzania energią, w tym ISO 22301, ISO 27001, ISO 9001: 2015 i PCI-DSS.

Wymienione certyfikaty mogą nie być dostępne we wszystkich obiektach IBX® w tej metropolii. Pełna lista znajduje się na stronie Certyfikaty.